Ankara Araba Pazarı Nerede 2016?(Çözülmüş)

  • Ankara Araba Pazarı Ve Adresi: Türkiyenin en büyük otomobil pazarının olduğu il Ankaradır. En büyük araba pazarı Ankara Ostim de yer alır.Pazar günleri araba alım satımı yapılır.

Ankara’da ikinci el oto pazarı nereye kuruluyor?

Ankara da açılan ve şu an Ankara da tek olan açık oto pazarı Hayırlı olsun. Karacaören TOKİ Konutları arkasında bulunan pazar yeri Altındağ ilçesine bağlıdır. Açık adresi Karacaören 1564 cadde üzerinde bulunuyor. 441 nolu EGO otobosü Hukukçular Sitesi Durağının hemen önünde.

Ankara oto pazarı hangi gün?

11 Ankara Yenimahalle Oto Pazarı Ankara ‘daki oto pazarları içinde en büyüğü ve en çok ün kazanan araba pazarı Yenimahalle Pazarı ‘dır. Her türlü araç alınır satılır. Pazar günü kurulmaktadır.

Pursaklar oto pazarı nerede?

Pursaklar 7/24 is in Pursaklar, Ankara, Turkey. PURSAKLAR KARACAÖREN SANAYİ SİTESİ ARKASINDA AÇILAN, AÇIK OTO PAZARIN’DA 2.EL ARABA PİYASASINI TAKİP EDEBİLİR, RAHATLIKLA ARAÇ ALIP SATABİLİRSİNİZ

Burdur araba pazarı ne zaman kuruluyor?

OTOMOBİL PAZARI ARTIK PERŞEMBE GÜNLERİ KURULACAK Burdur Valiliği, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle açılamayan otomobil pazarının, galerici esnafı

Çobançeşme oto pazarı hangi günler açık?

4- Çobançeşme Otopazarı Haftanın her günü acık oto pazarı, galericilerin uğrak noktası…

Niğde araba pazarı hangi gün kuruluyor?

Burası, her pazar günü ikinci el oto satışı yapmak isteyen vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu alan, modern ve kapalı bir düzen içerisinde, tuvaletleri ve sosyal donatı alanlarıyla güzel bir mekan olacak.

You might be interested:  Ankara Gar Aşti Arası Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Adana Oto pazarı ne zaman?

Yaklaşık 500 araç kapasiteli Yüreğir Oto Pazarı her pazar günü 08.0017.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Burdur Hayvan Pazarı ne zaman açılacak?

Burdur Belediyesinden yapılan açıklama ile daha önce haftasonları açık olan hayvan pazarı açılış günlerinde düzenleme yapılarak Pazartesi ve Salı günleri kurulacağı ifade edildi.

Burdur Çavdır Hayvan pazarı hangi gün?

Pazarımız eskiden haftada üç gün olarak kurulurken bugün haftanın Cumartesi günleri kurulmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *