Ankara Antalya Hangi Yol Daha Iyi?(En iyi çözüm)

  • Ankara Polatlı Afyon Sandıklı Keçiborlu Burdur yolu oldukça güzel..Antalya Merkez ve kemer için en uygun yol..Ancak harita uygulamalarında en kısa yol görünen Akşehir Eğirdir yolunu ben de merak ediyorum bu yol hakkında bilgisi olan yok mu? Manzarası güzel ancak alternatiflere göre en tehlikeli ve konforsuz yol.

Ankara Antalya arasında hangi şehirlerden geçiliyor?

Gidiş güzergahını tamamen düzeltmişler sadece Ankaraya dönüite bozuk bi bölüm kalmış, çalışmalar da hala devam ediyor. Ankara – Antalya ya da tam tersi güzergahta gideceklere tavsiyem, Ankara -Afyon-Keçiborlu-Burdur- Antalya güzergahını tercih etmeleri.

Ankara Antalya özel araçla kaç saat?

Rotayı bu yaz da Antalya ‘ya çevirmek isteyen başkentliler, “ Ankara ile Antalya arası kaç km, kaç saat?” sorusunun cevabını merak ediyor. Ankara ile Antalya arası yaklaşık olarak 479,3 kilometre mesafeye sahip olarak biliniyor. Bu yol özel bir araç ile ortalama olarak 6 saat 20 dakika içerisinde alınabiliyor.

Ankara Antalya Belek nasıl gidilir?

Ankara ‘dan Belek ‘e ulaşım sağlamak için; şehirler arası yolculuk hizmeti veren otobüs firmalarını ya da uçak ile ulaşım seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ankara – Antalya arası uçak yolculuğu ortalama 45 dakika sürmektedir. Ankara ‘dan Belek ‘e otobüs ile gelecekseniz; bu yolculuk ortalama 7 saat 30 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Istanbul Sabah Namazı Ne Zaman?(Çözünme)

Antalyaya gitmenin en iyi yolu nedir?

Antalya ‘ya uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varabilirsiniz. Çok sayıda havayolu şirketinin Antalya ‘ya direkt uçak seferleri mevcuttur. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinden hemen hemen her saat seferler düzenlenmektedir. Antalya ‘ya gitmenin bir diğer yolu da deniz otobüsleridir.

Alanya’ya giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul şehir merkezi ile Alanya arası uzaklık yaklaşık 816 km’dir. Yolculuk ortalama 9 saat 30 dakika sürmektedir. D560 karayolu üzerinden Eskişehir, Kütahya, Afyonkarahisar, Isparta ve Antalya üzerinden Alanya ‘ya ulaşım sağlanabilir.

Ankara Antalya ne kadar benzin yakar?

ANTALYA İLE ANKARA ARASI YOLCULUK TOPLAM YAKIT TÜKETİMİ Dizel bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 26.62 LİTRE yakıt tüketir. Benzinli bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 38.72 LİTRE yakıt tüketir.

Ankara Antalya otobüs ne kadar sürer?

Ankara Antalya arası otobüs yolculuğu süreleri güzergâha, mola ve durak sayısına göre farklılık göstermektedir. Yolculuk süresi ortalama olarak 7 saat 44 dakika ile 8 saat 15 dakika aralığında değişmektedir.

Ankara Antalya uçakla ne kadar sürer?

Antalya – Ankara uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Antalya Havalimanı, varış için Esenboğa Havalimanı kullanabilirsiniz. Antalya – Ankara arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer? Antalya – Ankara arası uçuş mesafesi toplam 386 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 10 dakika sürüyor.

Ankaradan afyona hangi yoldan gidilir?

Ankara şehir merkezinden Afyon’a özel araçlar aracılığı ile yolculuk yapmak isteyen gezginler; Dumlupınar Blv., D200, D260, E96 karayolları üzerinden ulaşım sağlayabilmektedir. Bu yolculuk yaklaşık 3 saat 15 dakika sürmektedir.

Antalyadan Aksaraya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Antalya yönünden gitmek isteyenler ise Antalya -Side(Kızılağaç)-Akseki-Yarpuz-Seydişehir-Konya- Aksaray hattını kullanabilirler.

Ankaradan Side’ye hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan Side ‘ ye Ulaşım Ankara üzerinden yola çıkmış iseniz, D715 karayolunu kullanarak Konya’ya ulaşmanız ve ardından güney yönündeki Seydişehir’e doğru ilerlemeniz ve Akseki’ ye vardıktan sonra anayol üzerinden D695 karayoluna girmeniz gerekir.

You might be interested:  Bulgaristan Konsolosluğu Istanbul Nerede?(Çözülmüş)

Ankara Sakarya arası kaç saat sürüyor?

Ankara Sakarya Otobüs Biletleri. Ankara otogarından hareket eden otobüsünüz 3 saat 59 dakikalık bir yolculuk sonrasında Sakarya otogarına ulaşarak yolculuğunu tamamlayacaktır. Ankara ve Sakarya şehirleri arasındaki otobüs yolu mesafesi 305 kilometre kadardır.

Ankara Antalya arası ne kadar?

Ankara ile Antalya arası kara yolculuğu 546 km sürmektedir. Ayıca 483 km olan bir alternatif rotada bulunmaktadır.

Antalya Burdur arası kaç kilometre?

Antalya Burdur arası seyahat edecekseniz bu yolculuğunuz 2 saat 10 dakika sürecektir. İki il arasında ki toplam mesafe 128 kilometredir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *