Ankara Antalya Arası Ne Kadar Yakar?(Mükemmel cevap)

ANTALYA İLE ANKARA ARASI YOLCULUK TOPLAM YAKIT TÜKETİMİ Dizel bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 26.62 LİTRE yakıt tüketir. Benzinli bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 38.72 LİTRE yakıt tüketir.

  • Antalya ile Ankara arası 485 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 6 saat 17 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 387 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 26.68 Lt, benzinli bir araç ise 38.8 Lt yakıt tüketir.

Antalya Ankara kaç saat sürüyor araba?

Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer? Antalya ile Ankara arası otobüs ile 7 buçuk saat sürerken bu mesafeyi otomobil ile 7 saatte almak mümkündür. Ayrıca hava yolculuğu da yaklaşık 45 dk sürmektedir.

Ankara Antalya otobüs ne kadar sürer?

Ankara Antalya arası otobüs yolculuğu süreleri güzergâha, mola ve durak sayısına göre farklılık göstermektedir. Yolculuk süresi ortalama olarak 7 saat 44 dakika ile 8 saat 15 dakika aralığında değişmektedir.

Ankara Antalya arasında hangi şehirlerden geçiliyor?

Gidiş güzergahını tamamen düzeltmişler sadece Ankaraya dönüite bozuk bi bölüm kalmış, çalışmalar da hala devam ediyor. Ankara – Antalya ya da tam tersi güzergahta gideceklere tavsiyem, Ankara -Afyon-Keçiborlu-Burdur- Antalya güzergahını tercih etmeleri.

You might be interested:  Ankara Öğrenci Ego Kartı Nasıl Alınır?(Çözüm bulundu)

Polatlı Antalya kaç saat sürüyor?

Polatlı – Antalya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 6 saat 54 dakika sürmektedir.

Antalya Ankara arası özel araçla kaç saat?

Rotayı bu yaz da Antalya ‘ya çevirmek isteyen başkentliler, “ Ankara ile Antalya arası kaç km, kaç saat?” sorusunun cevabını merak ediyor. Ankara ile Antalya arası yaklaşık olarak 479,3 kilometre mesafeye sahip olarak biliniyor. Bu yol özel bir araç ile ortalama olarak 6 saat 20 dakika içerisinde alınabiliyor.

Ankara izmir arası kaç saat sürüyor?

E96/D300 otoyolu üzerinden 6 saat 56 dakika.

Ankara Antalya arası otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Ankara – Antalya otobüs bileti 100,00 TL ‘dir.

Ankara Antalya uçakla ne kadar sürer?

Antalya – Ankara uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Antalya Havalimanı, varış için Esenboğa Havalimanı kullanabilirsiniz. Antalya – Ankara arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer? Antalya – Ankara arası uçuş mesafesi toplam 386 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 10 dakika sürüyor.

Ankara Antalya Belek nasıl gidilir?

Ankara ‘dan Belek ‘e ulaşım sağlamak için; şehirler arası yolculuk hizmeti veren otobüs firmalarını ya da uçak ile ulaşım seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ankara – Antalya arası uçak yolculuğu ortalama 45 dakika sürmektedir. Ankara ‘dan Belek ‘e otobüs ile gelecekseniz; bu yolculuk ortalama 7 saat 30 dakika sürmektedir.

Antalyaya gitmenin en iyi yolu nedir?

Antalya ‘ya uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varabilirsiniz. Çok sayıda havayolu şirketinin Antalya ‘ya direkt uçak seferleri mevcuttur. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinden hemen hemen her saat seferler düzenlenmektedir. Antalya ‘ya gitmenin bir diğer yolu da deniz otobüsleridir.

Alanya’ya giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul şehir merkezi ile Alanya arası uzaklık yaklaşık 816 km’dir. Yolculuk ortalama 9 saat 30 dakika sürmektedir. D560 karayolu üzerinden Eskişehir, Kütahya, Afyonkarahisar, Isparta ve Antalya üzerinden Alanya ‘ya ulaşım sağlanabilir.

You might be interested:  Istanbul 8.Icra Müdürlüğü Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Antalya Polatlı otobusle kac saat?

Antalya – Polatlı arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 6 saat 49 dakika sürmektedir.

Ankara Polatlı arası kaç kilometredir?

ANKARA POLATLI ARASI KAÇ KM? Dumlupınar Blv./D200 üzerinden Ankara Polatlı arası 89,3 km dir.

Antalya Alanya arası kaç kilometredir?

Antalya ile Alanya arası karadan 135 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *