Ankara Antalya Arası Dizel Ne Kadar Yakar?(Çözünme)

ANTALYA İLE ANKARA ARASI YOLCULUK TOPLAM YAKIT TÜKETİMİ Dizel bir araç, bu güzergahta yapılacak yolculukta ortalama 26.62 LİTRE yakıt tüketir.

  • Antalya ile Ankara arası 485 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 6 saat 17 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 387 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 26.68 Lt, benzinli bir araç ise 38.8 Lt yakıt tüketir.

Polatlı Antalya kaç saat sürüyor?

Polatlı – Antalya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 6 saat 54 dakika sürmektedir.

Antalya Ankara kaç saat sürüyor araba?

Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer? Antalya ile Ankara arası otobüs ile 7 buçuk saat sürerken bu mesafeyi otomobil ile 7 saatte almak mümkündür. Ayrıca hava yolculuğu da yaklaşık 45 dk sürmektedir.

Ankara Antalya otobüs ne kadar sürer?

Ankara Antalya arası otobüs yolculuğu süreleri güzergâha, mola ve durak sayısına göre farklılık göstermektedir. Yolculuk süresi ortalama olarak 7 saat 44 dakika ile 8 saat 15 dakika aralığında değişmektedir.

Antalya Ankara arası özel araçla kaç saat?

Rotayı bu yaz da Antalya ‘ya çevirmek isteyen başkentliler, “ Ankara ile Antalya arası kaç km, kaç saat?” sorusunun cevabını merak ediyor. Ankara ile Antalya arası yaklaşık olarak 479,3 kilometre mesafeye sahip olarak biliniyor. Bu yol özel bir araç ile ortalama olarak 6 saat 20 dakika içerisinde alınabiliyor.

You might be interested:  Eskişehir Antalya Yolu Nasıl?(En iyi çözüm)

Antalya Polatlı otobusle kac saat?

Antalya – Polatlı arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 6 saat 49 dakika sürmektedir.

Ankara Polatlı arası kaç kilometredir?

ANKARA POLATLI ARASI KAÇ KM? Dumlupınar Blv./D200 üzerinden Ankara Polatlı arası 89,3 km dir.

Antalya Ankara arası kaç tl yakar?

ANTALYA ile ANKARA arası mesafenin dizel bir araçla maliyeti ortalama 170,37 TL olacaktır. ANTALYA ile ANKARA arası mesafenin benzinli bir araçla maliyeti ortalama 271,04 TL olacaktır.

Ankara Antalya arasında hangi şehirlerden geçiliyor?

Gidiş güzergahını tamamen düzeltmişler sadece Ankaraya dönüite bozuk bi bölüm kalmış, çalışmalar da hala devam ediyor. Ankara – Antalya ya da tam tersi güzergahta gideceklere tavsiyem, Ankara -Afyon-Keçiborlu-Burdur- Antalya güzergahını tercih etmeleri.

Ankara izmir arası kaç saat sürüyor?

E96/D300 otoyolu üzerinden 6 saat 56 dakika.

Ankara Antalya arası otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Ankara – Antalya otobüs bileti 100,00 TL ‘dir.

Ankara Antalya uçakla ne kadar sürer?

Antalya – Ankara uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Antalya Havalimanı, varış için Esenboğa Havalimanı kullanabilirsiniz. Antalya – Ankara arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer? Antalya – Ankara arası uçuş mesafesi toplam 386 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 10 dakika sürüyor.

Antalya Konya üzeri kaç km?

Konya ile Antalya şehri arası 340 km olarak biliniyor.

Ankara Kuşadası arası kaç kilometre?

Ankara – Kuşadası arası karayolu ile 685 km ‘dir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *