Alara Bodrum Masalı Kim?(En iyi çözüm)

Bodrum Masalı‘nın Alara‘sı Serel Yereli kimdir nereli kaç yaşında? 21 yaşındaki Serel Yereli, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde okuyor. Aslen İzmir Göztepeli olan genç oyuncu, Babasını 16 yaşındayken ani bir kalp krizi yüzünden kaybetti. Bir ses yarışmasına katılıp, ilk turda elendi.

  • Serel Yereli (Bodrum Masalı Alara) Nereli? Serel Yereli İzmir doğumludur. Buse Serel Yereli, 19 Nisan 1995 tarihinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir.

Bodrum Masalı üzüm yenge kim oynuyor?

Bodrum Masalı dizisinde yer alan usta sanatçı Fatma Belgen, Üzüm Yenge karakteri ile en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor.

Bodrum Masalı oyuncuları Haydar amca kim?

Bodrum Masalı – Sinan Bengier – Haydar Kimdir?

Bodrum Masalı aslı nın annesi kim?

Kanal D’nin sevilen dizisi Bodrum Masalı ‘nda Aslı ‘nın annesi Maya ile karşılaşma anı izleyicilere duygusal anlar yaşatacak. Bodrum Masalı ‘nda Faryalı’dan uzaklaşan Yıldız Evren için yeni fırsat oluşturacak.

Bodrum masalı Haydar kim?

Sinan Bengier, 31 Mart1948 tarihinde Ankara’da doğdu. ilk,orta ve liseyi Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde okudu. 2 abisi vardır.

Bodrum masalı dizisi hangi yıl çekildi?

Yayından kaldırıldı. Bodrum Masalı, TMC Film imzalı, ilk bölümü 18 Ağustos 2016 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı, senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür’ün birlikte kaleme aldığı, başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam ve Murat Aygen’in paylaştığı Türk televizyon dizisi.

You might be interested:  Contemporary Istanbul 2018 Nerede?(Doğru cevap)

Bodrum masalı kaç bölüm?

Kanal D’de şimdiye kadar 42 bölümle izleyiciyle buluşan Bodrum Masalı, yeni sezonda yayınlanmayacak.

Adam masalı oyuncuları kimlerdir?

Ada Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda başrol olarak Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan yer alıyor. Ada Masalı oyuncuları arasında İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi önemli isimler de bulunuyor. Ada Masalı Haziran kimdir?

Bodrum masalı kimin kızı?

Bodrum Masalı ‘nda Aslı, Faryalı’nın kızı olduğun öğreniyor..

Bodrum masalında Faryalının çocuğu kim?

Bodrum Masalı 27. Bölüm’de; Aslı’nın babası olduğunu öğrenen Faryalı, gerçeği kızı Aslı ile paylaşıyor! Yıllar sonra bu gerçekle yüzleşen Aslı’nın bu durumu kabullenmesi kolay olmuyor!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *