Alanya Sosyete Pazari Ne Zaman?(Çözüm bulundu)

  • Sosyete Pazarı, pazar akşamları da açık olacak Kepez Belediyesi’nin, ParkFuntastic’teki Antalya Köy Pazarı’nın hemen yanı başına kurduğu ‘Sosyete Pazarı’ her Pazar saat 22.00’a kadar açık olacak. Ziyaretçiler bu pazarda canlı müzik eşliğinde alışverişlerini yapma imkanı bulabilecekler.

Alanya Konaklı pazarı hangi gün?

Konaklı Çarşamba Pazarı – Alanya, Antalya.

Alanya Cikcilli pazarı ne zaman?

Cumartesi günleri kurulan Cikcilli ve Mahmutlar pazarlarının günleri değiştirildi. Cikcilli ‘de pazartesi, Mahmutlar’da cuma günü pazar kurulacak. Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağından en çok etkilenen kesimlerden birisi de pazarcılar olmuştu.

Antalya Lara sosyete pazarı hangi güne alındı?

Cumartesi günleri Lara / Şirinyalı bölgesinde kurulan yerel halk pazarı, kaliteli ürünleri ve ürün çeşitliliği nedeniyle Sosyete Pazarı olarak bilinmektedir.

Hacet pazar pazarı nerede?

Pazar Pazarı, pazarlar ve çarşılar, Hacet Mah., Saraçlar Sok., No:9, Alanya, Antalya, Türkiye – Yandex Haritalar.

Alanya Halk pazarı hangi gün?

Alanya ‘nın Şehir Merkezide yer alır.

Alanya bit pazarı nerede kuruluyor?

Atatürk Ortaokulunun yanındaki pazar yerinde kurulan pazarda birçok farklı ürün yer alıyor. Bit pazarı antika eşyalardan, elektronik cihazlara, ikinci el kıyafetlerden mutfak ve ev eşyalarına kadar bir çok ürün çeşitliliğine sahip.

Alanya Pazar pazarı nereye taşındı?

ALANYA Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, şehrin adeta çehresini değiştirecek, mega projesini hayata geçiriyor. Başkan Yücel, önümüzdeki hafta vurulacak ilk kazma öncesi son kez kurulan ve geçici süreliğine Hacet Mahallesi’nde kurulan Pazar Pazarı ‘na taşınması kararlaştırılan Cuma Pazarı esnafını ziyaret etti.

You might be interested:  Ankara Yazı Mustafa Pehlivanoğlu Kim?(Çözünme)

Alanya’da Cuma Pazarı nerede?

Alanya Belediyesi’nin yakında başlayacak olan ‘Kapalı Otopark, Pazar Alanı Sinema ve Dijital Kütüphane Projesi’ nedeniyle Pazar Pazarı ile birleştirileceği açıklanan Cuma Pazarı perşembe ve cuma günleri açılacak.

Alanya Gazipaşa pazarı hangi gün?

İlçede her cuma kurulan Halk Pazarında yöreye özgü ve yine bu yörede yetişen her çeşit ürünü bulabilirsiniz.

Antalya Aksu pazarı hangi gün?

Aksu Belediyesi olarak ilçemize yeni bir kapalı pazar daha kazandırdık. Pınarlı Mahallesi’ ne yapmış olduğumuz kapalı pazar tamamlanarak bugün hizmet vermeye başladı. Çarşamba günleri kurulacak olan pazarla ilgili konuşan Belediye Başkanımız Halil Şahin, “Kapalı pazarımız esnafımıza da bölge halkımıza da hayırlı olsun.

Antalya pazarı hangi gün?

Salı günü Liman Semt Pazarı ile Gürsu Semt Pazarı (tekstil), Çarşamba günü Öğretmenevleri Semt Pazarı ile Gürsu Semt Pazarı (sebze), Perşembe günü Uncalı Semt Pazarı, Cuma günü ise Altınkum Semt Pazarı ile Pınarbaşı Semt Pazarı kurulacak.

Adrasan pazarı hangi gün?

Her hafta pazar günleri kurulan Adrasan Pazarı ‘nı mutlaka gezin. Bu pazarı gezerken Toroslar’dan gelen kar ile lezzetlenen limonatadan mutlaka için. Ceneviz ve Sazak koylarına giden tekne turlarına katılın.

Altınkum pazarı hangi gün?

Normal Şartlarda Her Hafta Pazar Günleri Kurulan Altınkum Mahallesi Semt Pazarı; Pandemi Nedeniyle Verilen ” Hafta Sonu Yasakları ” Sebebi İle Pazartesi Günleri Kurulmaya Başlandı…

Kestel pazarı ne zaman?

İlçemizde salı günleri kurulan Salı Pazarı, Koronavirüs tedbirleri kapsamında Vani Mehmet Mahallesi Eğitim Caddesi’nde kurulacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *