Alanya Salı Pazarı Nerede?(Soru)

  • Antalya Salı Pazarı nerede kurulmaktadır? Antalya, Alanya ilçesi Alanya mevkisinde Kızlarpınarı Mahallesi Pelitlik Caddesi Halk Pazarı Yanı. kurulmaktadır. Antalya Salı Pazarına nasıl gidebilirim?

Alanya Salı günü pazar nerede?

Salı Pazarı, Alanya Sebze Meyve Hali ( Alanya Hali) ve Alanya Balık Pazarı yanında, adında da anlaşılacağı üzere salı günleri kurulmaktadır. Oldukça büyük bir pazar yeridir. Pazar pazarı ise, Hacet Meydanından biraz daha yukarıdan başlayarak kurulmaktadır.

Hacet pazar pazarı nerede?

Pazar Pazarı, pazarlar ve çarşılar, Hacet Mah., Saraçlar Sok., No:9, Alanya, Antalya, Türkiye – Yandex Haritalar.

Kestel pazarı ne zaman?

İlçemizde salı günleri kurulan Salı Pazarı, Koronavirüs tedbirleri kapsamında Vani Mehmet Mahallesi Eğitim Caddesi’nde kurulacaktır.

Alanya Cikcilli pazarı hangi gün?

Cumartesi günleri kurulan Cikcilli ve Mahmutlar pazarlarının günleri değiştirildi. Cikcilli ‘de pazartesi, Mahmutlar’da cuma günü pazar kurulacak. Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağından en çok etkilenen kesimlerden birisi de pazarcılar olmuştu.

Alanya pazar pazarı nereye taşındı?

ALANYA Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, şehrin adeta çehresini değiştirecek, mega projesini hayata geçiriyor. Başkan Yücel, önümüzdeki hafta vurulacak ilk kazma öncesi son kez kurulan ve geçici süreliğine Hacet Mahallesi’nde kurulan Pazar Pazarı ‘na taşınması kararlaştırılan Cuma Pazarı esnafını ziyaret etti.

You might be interested:  Denizli Ankara Otobüs Bileti Ne Kadar?(Çözüm bulundu)

Antalya pazarı hangi gün?

Salı günü Liman Semt Pazarı ile Gürsu Semt Pazarı (tekstil), Çarşamba günü Öğretmenevleri Semt Pazarı ile Gürsu Semt Pazarı (sebze), Perşembe günü Uncalı Semt Pazarı, Cuma günü ise Altınkum Semt Pazarı ile Pınarbaşı Semt Pazarı kurulacak.

Adrasan pazarı hangi gün?

Her hafta pazar günleri kurulan Adrasan Pazarı ‘nı mutlaka gezin. Bu pazarı gezerken Toroslar’dan gelen kar ile lezzetlenen limonatadan mutlaka için. Ceneviz ve Sazak koylarına giden tekne turlarına katılın.

Altınkum pazarı hangi gün?

Normal Şartlarda Her Hafta Pazar Günleri Kurulan Altınkum Mahallesi Semt Pazarı; Pandemi Nedeniyle Verilen ” Hafta Sonu Yasakları ” Sebebi İle Pazartesi Günleri Kurulmaya Başlandı…

Kadriye pazarı hangi gün?

Turizm pazarcıları tarafından haftanın her Cuma günü saat 16:00 ila 24:00 arası kurulan gece pazarı ile Kadriye Mahallesine gelen turistlerin ilgi odağı oluyor.

Ihsaniye pazarı hangi gün?

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde kurulan İhsaniye Sosyete Pazarı, her cumartesi müşterileriyle buluşmaya devam ediyor.

Özlüce pazarı hangi gün?

Bursa özlüce giyim pazarı Her salı

Alanya bit pazarı nerede kuruluyor?

Atatürk Ortaokulunun yanındaki pazar yerinde kurulan pazarda birçok farklı ürün yer alıyor. Bit pazarı antika eşyalardan, elektronik cihazlara, ikinci el kıyafetlerden mutfak ve ev eşyalarına kadar bir çok ürün çeşitliliğine sahip.

Alanya’da Cuma Pazarı nerede?

Alanya Belediyesi’nin yakında başlayacak olan ‘Kapalı Otopark, Pazar Alanı Sinema ve Dijital Kütüphane Projesi’ nedeniyle Pazar Pazarı ile birleştirileceği açıklanan Cuma Pazarı perşembe ve cuma günleri açılacak.

Alanya Halk pazarı hangi gün?

Alanya ‘nın Şehir Merkezide yer alır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *