29 Ekim Ankara Hangi Yollar Kapalı?(Mükemmel cevap)

  • ANKARA 29 EKİM’DE KAPALI OLAN YOLLAR 29 Ekim Cuma saat 06.00’dan itibaren Dikmen Caddesi (Genelkurmay Kavşağı-Çetin Emeç Bulvarı kesişimi arası), İsmet İnönü Bulvarı (Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi kesişimi-Akay Kavşağı arası),

Ankarada 29 Ekim’de hangi yollar kapalı?

Trafiğe kapatılacak olan yollar şöyle açıklandı: “Alınan kararla, Mete Caddesi, Tak-ı Zafer Caddesi, Osmanlı Caddesi, Dünya Sağlık Sokağı, Sıraselviler Sokak’ın Kazancı Yokuşu ile kesişimine ve İnönü Caddesi’nin Vakıf Çıkmazı’na kadar olan kısmı 1 gün süreyle trafiğe kapatılacak.

Ankara hangi yollar kapalı 10 Kasım?

Anıt, Gençlik, Akdeniz ve Mareşal Fevzi Çakmak caddeleri ile bunlara açılan tüm cadde ve sokaklar, programlar sona erene kadar çift yönlü araç trafiğine kapalı olacak.

29 Ekim 2021 nereler kapalı?

29 Ekim Cuma günü kamu kurum ve kuruluşları kapalı olacaktır. Cumhuriyet Bayramı 28 Ekim günü saat 13.00’ten itibaren başlar ve 29 Ekim saat 00.00’a kadar devam eder. Bu süre zarfından bankalar ve eczaneler başta olmak üzere bir çok yer kapalı olacaktır. Nöbetçi eczaneler ve bankaların çağrı merkezleri açık olacaktır.

29 Ekim Ankara Kapalı yollar saat kaçta açılıyor?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Ankara ve İstanbul’da trafiğe kapatılacak yerler belli oldu. Başkent Ankara ‘da bazı yollar 28 Ekim Perşembe günü saat 23.00’dan itibaren, bazı yollar ise 29 Ekim Cuma saat 06.00’dan itibaren trafiğe kapalı olacak.

You might be interested:  Ankara Denizli Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Bağdat Caddesi 29 Ekim kutlamaları saat kaçta?

CUMHURİYET SEVDALILARI CADDE ‘DE BULUŞUYOR Kadıköy Belediyesi, Bağdat Caddesi Suadiye Işıklar’da saat 19.00’da başlayacak yürüyüş için hazırlıklarını tamamladı. Cumhuriyet sevdalıları, Türk bayrakları ve Atatürk posterleriyle 29 Ekim Cuma akşamı Bağdat Caddesi ‘nde buluşacak.

29 Ekim 1923 de ne oldu?

Teşkilat-ı Esasiye Kanunu’nda yapılan değişikliklerin kabulü ile Cumhuriyet, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından ilan edilmiş oldu. Cumhuriyetin ilanı, Ankara’da 101 pare top atışı ile duyuruldu ve 29 Ekim gecesi ile 30 Ekim 1923 tarihinde başta Ankara olmak üzere tüm ülkede bir bayram havasında kutlandı.

29 Ekim’de nereler tatil olan kurumlar?

Bankaların çalışma takvimi, Borsa İstanbul’a bağlı olduğu için Borsa İstanbul’un tatil olduğu günlerde bankalar da hizmet veremiyor. Bugün bankalar, okullar, noterler, PTT kurumu ve diğer resmi kurumlar resmi tatilde olacak.

29 Ekim 2021 tatil mi?

Türkiye’nin içinde ve dışında Devlet adına yalnız bugün tören yapılır. Bayram 28 Ekim günü saat 13.00’ten itibaren başlar ve 29 Ekim günü devam eder.” denilmektedir. 29 Ekim Cuma günü tümü resmi tatil olacağı için okullar da tatil.

29 Ekim 2021 kütüphaneler kapalı mı?

Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Merkez Kütüphane ‘nin çalışma saatlerinde değişiklik yapılmıştır. 28 Ekim Cumartesi ve 29 Ekim Pazar günü, kütüphanenin sadece Ödünç Verme, Rezerv ve Referans Bölümleri 09:00-23:30; Multimedya Odası ve Sanat Odası 09:00-17:00 saatleri arasında hizmet verecektir.

29 Ekim PTT kargo çalışıyor mu?

PTT Kargo, resmi tatil olması nedeniyle 29 Ekim Cuma günü kapalı olacak. PTT Kargo hafta içi ve cumartesi günleri 08.30- 17.30 arası hizmet vermektedir. Pazar günleri ve resmi tatillerde ise kapalıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *