2. El Oto Pazarı Istanbul Nerede?(Çözüm bulundu)

Istanbul araba pazarı hangi semtte?

1-Kadıköy Salıpazarı Açık Otopazarı 40.000m2 Alana sahip oto pazarı Salı ve Cuma günleri normal pazar halinde diğer günler arac pazarı olarak faliyet görmektedir.

Istanbul araba pazarı hangi gün?

İstanbul araba pazarı nerede Tam olarak 40 bin metrekare bir alanda kurulan ikinci el araç pazarı Salı ve Cuma günleri hariç her gün araç alım ve satımına açıktır.

Ağrı oto pazarı hangi gün?

Burası, her pazar günü ikinci el oto satışı yapmak isteyen vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu alan, modern ve kapalı bir düzen içerisinde, tuvaletleri ve sosyal donatı alanlarıyla güzel bir mekan olacak.

Ankara oto pazarı ne zaman?

Ankara ‘daki oto pazarları içinde en büyüğü ve en çok ün kazanan araba pazarı Yenimahalle Pazarı ‘dır. Her türlü araç alınır satılır. Pazar günü kurulmaktadır.

Kadıköy Salı Pazarı kuruluyor mu?

Tarihi Salı Pazarı, haftanın iki günü kuruluyor. Bu günlerden biri isminden de belli olduğu üzere salı, diğeri ise cuma. Salı günü gidenler genelde bölge halkı. Daha çok sebze ve meyve tezgahlarından alışveriş yapıyorlar.

Izmir Kemalpaşa oto pazarı hangi gün?

1998 yılında kurulan Kemalpaşa ‘daki İzmir Birleşik Oto Pazarı sadece pazar günleri 07.30 ile 19.00 arası açık.

You might be interested:  Istanbul Seher Vakti Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

Kırıkkale oto pazarı ne zaman?

Kırıkkale ‘de 2. el araba piyasasının kalbinin attığı ikinci el oto pazarına her cumartesi yüzlerce kişi araba alım satımı için geliyor.

Niğde araba pazarı hangi gün kuruluyor?

Burası, her pazar günü ikinci el oto satışı yapmak isteyen vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu alan, modern ve kapalı bir düzen içerisinde, tuvaletleri ve sosyal donatı alanlarıyla güzel bir mekan olacak.

Izmir oto pazarı ne zaman?

Yeni normalleşme ile birlikte her Cumartesi günü hizmetinizdeyiz.

Ankara oto pazarı nereye kurulacak?

Ankara da açılan ve şu an Ankara da tek olan açık oto pazarı Hayırlı olsun. Karacaören TOKİ Konutları arkasında bulunan pazar yeri Altındağ ilçesine bağlıdır. Açık adresi Karacaören 1564 cadde üzerinde bulunuyor. 441 nolu EGO otobosü Hukukçular Sitesi Durağının hemen önünde.

Pursaklar oto pazarı nerede?

Pursaklar 7/24 is in Pursaklar, Ankara, Turkey. PURSAKLAR KARACAÖREN SANAYİ SİTESİ ARKASINDA AÇILAN, AÇIK OTO PAZARIN’DA 2.EL ARABA PİYASASINI TAKİP EDEBİLİR, RAHATLIKLA ARAÇ ALIP SATABİLİRSİNİZ

Aydın açık oto pazarı nerede?

Aydın Açık Oto Pazarı, otomobil satış galerileri, Işıklı Mücavir Sok., No:739, Efeler, Aydın, Türkiye – Yandex Haritalar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *