Muğla 11°C
Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Bu web sitesi Muğla Kent Gazetesi markasıyla Mabolla’ya aittir. Lütfen bu web sitesinin kullanım koşullarını dikkatlice okuyunuz.
Bu web sitesini kullanmanız ve/veya siteye erişiminiz, kullanım koşullarını ve zaman zaman Muğla Kent Gazetesi (MKG) tarafından bu sitede yayınlanabilecek diğer tüm kullanım koşullarını bildiğiniz ve kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Siteye erişerek güncellenmiş kullanım koşullarını incelemek ve bu koşullara uymak tarafınızın sorumluluğundadır.
Bu Site’nin kullanımına yalnızca yasal amaçlar için ve hukuka aykırı olmayan ve herhangi bir üçüncü tarafın hakkını ihlal etmeyen veya herhangi bir üçüncü tarafın bu siteye erişimini ve siteyi kullanmasını kısıtlamayacak bir şekilde kullanılmasına izin verilmiştir.
Söz konusu kısıtlamalar: taciz, iftira, müstehcen veya kötü ifadeler içeren içerikler, saldırgan bir dilin kullanılması, üçüncü şahısları rahatsız eden davranışlar dâhil olmak üzere ve ancak bunlarla sınırlı olmaksızın uygunsuz kabul edilebilecek diğer her türlü davranışları içermektedir. Site kullanımı ile 18 yaşından büyük olduğunuzu ve/veya siteyi kullanma konusunda kanuni temsilcinizin veya ebeveyninizin rızası dâhil olmak üzere gerekli olan tüm onay ve rızaları aldığınızı beyan ve garanti etmektesiniz.
Ayrıca, kullanım koşullarını kabul etme ve bunlarla bağlı olma konusunda tam yetkinliğe ve ehliyete sahip olduğunuzun garantisini vermektesiniz.
Mabolla Kent Gazetesi internet sitesinin sosyal medya üzerinden paylaşımlarına yapılan yorumlarla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluk yorum yapan kişilere aittir.
İçeriği hukuka aykırı, müstehcen, hakaret ve iftira niteliğinde olan, siyasi, tehditkâr, pornografik, tacize neden olan, nefret içerikli, ırkçı, saldırgan, bir suç teşkil edecek, hukuki sorumluluğa yol açan, suç işlemeye veya kanunları, kültürel ya da uluslararası kabul görmüş normları ve etik kuralları ihlal etmeye teşvik eden yorum ve bilgi paylaşımı yorumu ya da paylaşımı yapan kişilere aittir.
5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi hakkında kanun uyarınca, Muğla Kent Gazetesi hizmet sağlayıcısı olarak kullanıcı içeriklerinin yasaları ihlal edip etmediğini kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.
Bu siteye ilişkin tüm telif hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları ve sitenin bir parçası olarak sağlanan her türlü içerik veya konu her zaman Muğla Kent Gazetesi mülkiyetindedir.
Muğla Kent Gazetesi yetkilisinden önceden yazılı izin almaksızın içerik veya konuları herhangi bir şekilde kopyalaması, çoğaltması, indirmesi, paylaşması, yayması, transfer etmesi, yayınlaması, ticari amaçla kullanması veya değiştirmesi için üçüncü şahıslara izin verilmez.
Muğla Kent Gazetesi bu site aracılığı ile erişim sağladığınız üçüncü taraf sitelerinin veya içeriklerin mevcudiyetinden veya muhtevasından sorumlu değildir. Bu siteye erişmeye karar verdiğinizde, her türlü riski üstlenmiş olursunuz ve virüsler veya diğer zarar verici unsurlara karşı gerekli olan koruyucu önlemleri almak tarafınızın sorumluluğundadır.
Muğla Kent Gazetesi internet ortamında başka kullanıcılar tarafından siteye yönlendirilen veya bunlar tarafından sağlanan herhangi bir içeriği, reklamı, ürünü, hizmeti veya bilgiyi onaylamaz ve bunlardan dolayı sorumlu tutulamaz veya sorumlu değildir.
Bunlardan kaynaklanan hasar, kayıp veya suçtan dolayı sorumlu değildir. Bu tür işlemler ile ilgili olan her türlü koşul, şart, garanti veya temsil ilişkileri yalnızca siz ve ilgili taraf hizmet sağlayıcısının arasındadır.
Bu siteyi kullanmadaki riskin yalnızca size ait olduğunu ve tarafınızın sorumluluğunda olduğunu kullanıcı içeriklerinden kaynaklanabilecek her türlü zarar, bedel ve yükümlülüklerden doğan sorumluluğu kabul etmektesiniz. Bu sitede yer alan bilgiler ve içerikler bir takım yanlışlıklar ve yazım hataları içerebilir. Sitede yer alan içeriklerin işlevlerinin kesintisiz veya hatasız olacağını veya kusurlarının düzeltileceğini veya sitenin ya da siteye erişimi mümkün kılan sunucunun virüs veya hatalardan arındırılmış bir şekilde sunulduğunu garanti etmemektedir. Muğla Kent Gazetesi herhangi bir içeriğin tam olarak işlevsel, doğru ve güvenilir olduğunu onaylamaz.
Yukarıda yer alan Web Sitesi Kullanım Koşulları yurt içi ve yurt dışı kullanıcılara uyarı niteliği taşır. Kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız, lütfen bu sitenin kullanımını derhal sona erdiriniz.